Služby

Služby

Autoservis EDENCAR CZ zaměstnává kvalifikovaný vyučený personál a zaměřuje se na opravy a servis užitkových vozidel FORD, DAF a LDV. Náš autoservis je členem „Ford service clubu“ a zároveň autorizovaným servisem britských užitkových vozidel DAF a LDV. Majitelům vozidel výše uvedených značek poskytuje následující služby:

Opravy vozidel.
Provádíme veškeré opravy a diagnostiku vozidel. Od běžné údržby, výměny a doplnění provozních kapalin až po opravy a generálky motorů a převodovek.
Za všechny další vybíráme např.:
- opravy vstřiků a generálky palivových systémů,
- výměny brzdových kotoučů a destiček,
- seřizování geometrie náprav,
- výměny tlumičů,
- opravy a výměny agregátů vozidla,
- opravy a seřízení řízení vozu,
- výměny a opravy výfukových vedení.

Rovněž přípravíme váš automobil na STK a měření emisí, popř.vozidlo k STK a Emisím přistavíme.

Opravy nezávislých topení.
Opravujeme a provádíme údržbu vodních i vzduchových nezávislých topení (tzv. bufíků) ve vozidlech. Opravujeme topení v kamionech, dílenských vozech i obytných automobilech.

Autoklempířské a lakýrnické práce.
Provádíme opravy karosérií po nehodě nebo poškozených korozí. Výměny blatníků, nárazníků a dalších dílů karoserie. Rovnáme deformované rámy vozidel. Opravená vozidla také nalakujeme. Lakujeme autodíly i celé karoserie.

Odtahová služba.
Provozujeme odtahovou službu. Bezpečně vás dopravíme i s vaším nepojízdným vozidlem na určené místo. Jezdíme i do zahraničí. Přepravovaná vozidla máme proti poškození pojištěna.

Výměny skel.
Provádíme výměny poškozených nebo rozbitých autoskel. Při pojistné události pro vás zajistíme komunikaci s pojišťovnou a nezbytné administrativní úkony.

Provozní doba: Po – Pá: 6.30 – 15.00 hod. So-Ne: zavřeno